BRATŘI V TRICKU: BĚŽKAŘSKÁ ODYSSEA

Popis představení

BRATŘI V TRICKU: BĚŽKAŘSKÁ ODYSSEA

5.8. v 19:00 Žižkovo náměstí

Výlet je závodem, jehož hlavní cena je zážitek. V tomto ohledu jsou tito muži nejlepšími závodníky z nejlepších – skuteční šampióni. Dokonce větší, než si sami myslí. Dva běžkaři ztraceni v mapě i v ročním období, bok po boku, avšak v jedné stopě podstupují běžkařskou odyseu – bludnou pouť s nejasným koncem i průběhem! Hole vzhůru, vosk na knír, čaj na kuráž a krok sun krok!

Doménou Bratří v tircku je sebeironie, žonglování, předmětová manipulace a laskavý humor. Diváci budou psychicky i fyzicky vtaženi do děje ať se děje co se děje. Žádná stopa? Nevadí, tohle představení není žádná klasika!

Koncept a hrají: Vašek Jelínek a Adam Jarchovský


BRATŘI V TRICKU: SKIING ODYSSEY

5.8. 19:00 Žižkovo náměstí

The trip is a race, which main prize is enjoyment. In this way these men are the best racers of all – the true champions. Even greater than they themselves know. Two skiers lost in the map and in the years season – side by side, but in one track – undertake the Skiing Odyssey – a delusional journey with unclear ending! Sticks up, wax the mustache, tea for courage and go for it!

The domain of Bratři v Tricku is self-irony, juggling, object manipulation and gentle humor. Spectators will be both psychically and physically drawn into action no matter what. No trace? No worry, the performance is not a classy piece.

Concept and performing: Vašek Jelínek a Adam Jarchovský

video: